selected Finish: Painted Antique Bronze
| Product type | Tarpa Turtle |
|---|---|
| Number of lamps | 1 |
| Finish | Painted Antique Bronze |
| Standard | cETL |
| Bulb type | LED Array |
| Wattage | 3.3 W |
| Size | 5 IN |
| Voltage | 120 V |
| Length | 4-3/4 IN |
| Height | 3 IN |
| Location rating | Wet |
| Lumen output | 90 lm |
| Style | Transitional, Contemporary |
| Color family | Bronze |
| Brand | Studio Generation |